Nasza firma powstała w 1999 r. i od tego czasu oferuje Państwu swoje usługi w zakresie sprzedaży i montażu STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ. Jesteśmy dystrybutorem stolarki z pcv, drewna i aluminium. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy również szeroki wybór parapetów i rolet zewnętrznych.

Posiadamy drzwi wszystkich wiodących krajowych producentów.

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a naszym celem jest pełne zadowolenie klientów. Dlatego zamawiając oferowane przez nas produkty możecie Państwo liczyć na kompleksową obsługę.

Nasze usługi charakteryzuje:

  • Bezpłatne pomiary
  • Fachowa pomoc i doradztwo techniczne
  • Profesjonalny montaż
  • Krótki termin realizacji
  • Gwarancja na nasze produkty i usługi
  • Uprzejmość i fachowość naszej kadry
  • Kompleksowa obsługa inwestycji i zaopatrzenie w drzwi techniczne (certyfikat na montaż stolarki przeciwpożarowej EI30, EI60, EI120)

SEBMARK od wielu lat posiada praktyczne umiejętności montażu stolarki budowlanej, jednak w dalszym ciągu systematycznie inwestujemy w rozwój poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz wizyty na targach branżowych. Oferowany przez nas asortyment, a także jego montaż spełnia wszystkie restrykcyjne standardy oraz jest wykonywany na najwyższym poziomie. Dowodem na to jest posiadamy przez nas tytuł AUTORYZOWANEJ GRUPY MONTAŻOWEJ PORTA KMI POLAND. Wykonywany przez naszą autoryzowaną ekipę montaż DRZWI PORTA przedłuża gwarancję na drzwi aż o 24 miesiące - z 3 do 5 lat.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel, który gwarantuje profesjonalne podejście do każdego Klienta. Nasi sprzedawcy i montażyści posiadają wieloletnie doświadczenie oraz dysponują odpowiednią wiedzą pozwalającą doradzić Państwu najlepsze produkty dostosowane do Państwa potrzeb.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY I ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.