Rolety zewnętrzne Kalisz

Rolety zewnętrzne należą do coraz częściej wybieranych osłon okiennych. Stanowią estetyczną i przede wszystkim skuteczną ochronę przed słońcem ale i hałasami dobiegającymi z zewnątrz.

Oferujemy kilka typów rolet zewnętrznych. Decyzja ich wyborze nie jest łatwym zadaniem. Specjaliści firmy Sebmark z Kalisza, pomogą Państwu w doborze najkorzystniejszych rozwiązań. Należy zdawać sobie sprawę, że montaż niektórych modeli rolet zewnętrznych możliwy jest jedynie na konkretnym etapie budowy bądź modernizacji budynku.

Rolety nadstawne

Rolety nadstawne montuje się na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej. Skrzynka rolety w tym przypadku nakładana jest na ramę okna lub drzwi. Do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice, dopiero później cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej. Skrzynka rolety w efekcie końcowym jest niewidoczna, a roleta wydaje się być częścią okna.


Rolety natynkowe

Roleta zewnętrzna - stosuje się ją na elewację. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie Państwa estetyczne oczekiwania. Do zaoferowania mamy także doskonałej jakości napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania.

Nasze zewnętrzne rolety doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. We wszystkich oferowanych przez nas systemach rolet zewnętrznych występują także wersje z moskitierą, chroniące nas szczególnie latem przed owadami.


Roleta zewnętrzna IT2000

System ten stanowi połączenie zalet rolety zewnętrznej z roletą nadstawną. Podstawową zaletą tego systemu jest fakt, że możemy ją zamontować bez powiększania otworów okiennych i jednocześnie zabudować skrzynkę dzięki czemu osiągniemy efekt wizualny jak w przypadku rolet nadstawnych. W rolecie tego typu cała skrzynka pozostaje na zewnątrz budynku a dostęp serwisowy zapewnia nam klapa rewizyjna w dolnej części.


Zapewniamy nie tylko profesjonalne doradztwo w zakresie zakupu i doboru rolet zewnętrznych, ale również fachowe usługi montażowe na terenie Kalisza i okolic. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na jakość świadczonych usług.

Kolorystyka oklein* - Okleiny dostępne są w systemie CC1000 i TL1000 w skrzynce 160mm i 200mm - termin realizacji do 15 dni roboczych. ** - Termin realizacji do 15 dni roboczych.

UWAGA - przedstawione powyżej próbki kolorystyczne mogą w pewnym stopniu odbiegać od kolorystyki rzeczywistej.